SÜRÜCÜ BELGESİ EĞİTİMLERİ

Kursumuzda A-A1-A2-D -B otomatik B manuel ve B engelli Sınıfı ehliyet eğitimleri verilebilmektedir. Bu sürücü belgelerinden herhangi birini talep eden sürücü adaylarının sürücü kursumuza başvurarak kayıt yaptırmaları ya da sitemizdeki online kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. Sürücü Belgesi almak için gerekli şartlara sahip kişilerin kayıtları yapılır ve eğitim süreçleri başlatılır.        

  ÖZEL ŞEHİR İÇİ DİREKSİYON DERSLERİ

Özel Şehiriçi Direksiyon Dersleri ehliyetleri sürücülere verilir. Sürücünün deneyimini arttırmak, şehiriçi tecrübe edinmesini sağlamak, direksiyon hakimiyetini arttırmak ve sürücülüğünü geliştirmek amacı ile talebe göre verilir. 1 ders saati 50 dakika olup sürücünün ihtiyaç ve isteğine göre güzergah belirlenebilir.  

 ÖZEL TEORİK DERSLER

Sürücü kursu sınavına girecek olan adaylara verilir. Adayların standart teorik derslerini aldıktan sonra istemesi ve ihtiyaç duyması halinde birebir çalışma yöntemi ile TRAFİK VE ÇEVRE BİLGİSİ,  ARAÇ TEKNİĞİ VE İLKYARDIM BİLGİSİ TRAFİK ADABI derslerinden verilebilir. Dersler seçimli ve saatli olabildiği gibi tüm ders konularını kapsayacak şekilde paket program halinde de yapılabilir.Bir ders saati 50 dakikadır.

 GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Sürücü belgesi sahibi ya da adayı herkese verilebilir. Şirket ve kurumlara da özel olarak düzenlenen eğitim seminerleri ile verilmektedir. Sürücünün tehlike oluşturabilecek durumlardaki hareket tarzının öğretildiği ve tehlikelerin tanımlandığı bu ders trafikte araç kullanmaktan öte trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmeyi hedefler.Ders içerisinde yağmur, kar, sis, gevşek zemin, viraj gibi standart şartlar dışında sürücünün hareket şekli gösterilir. Toplam 12 saatlik bu eğitim seçime göre kısaltılarak da verilebilir.

   DEFANSİF SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Ehliyet sahibi sürücülere verilir. Trafikte uygulamalı olarak yapılır. Sürücünün tehlikeleri tanımlaması ve trafikte tehlikeye girmeden araç sürmesi çin gerekli eğitimler verilir. Ehliyet sahibi kişilere, şirket ya da kurumlara verilir.

   TRAFİK GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ

Şirketlere, kurumlara ve okullara seminerler şeklinde verilir. Genel olarak trafik kuralları, trafikteki tehlikeler tanımlanır ve öğretilir. Talebe göre özel konular işlenebilir. Örneğin yük taşımacılığı yapan kurumlarda araçların yüklenmesi, yolcu taşımacılığı yapan kurumlarda yolcu taşımacılığı esasları işlenerek seminer programı düzenlenebilir.

   YAKIT TASARRUFU EĞİTİMLERİ

Günün şartlarında artan petrol fiyatları firmalara büyük bir maddi külfet oluşturmaktadır.Ayrıca araçların yanlış kullanımı sonucu da şirketlere ekstra bir yük oluşturmaktadır. Bu konularda verilecen eğitimlerle yaklaşık %40 oranında yakıt tasarrufu sağlanır. Şirket ve kurumlara seminerler halinde düzenlenir.